UWAGA! PRZEDŁUŻAMY TERMIN ODDAWANIA PRAC NA KONKURS! Na prace czekamy do 15 czerwca i do zabawy zapraszamy również uczniów z Chełmca.

Weź udział w szkolnym konkursie fotograficznym i zaprezentuj swój zawód w oryginalny sposób! Na prace w wersji elektronicznej czekamy do 30 maja. Rozstrzygnięcie konkursu podczas Uroczystego Zakończenia Roku. Do wygrania atrakcyjne nagrody!

Regulamin konkursu fotograficznego „Mój zawód w obiektywie”.

1. Sfotografuj się podczas pracy i pokaż innym blaski i cienie swojego zawodu.

2. Postaw na oryginalność.

3. Przynieś maksymalnie trzy zdjęcia pojedyncze lub jeden reportaż składający się z czterech zdjęć w formie elektronicznej do 30 maja 2018 roku.

4. Do pracy należy dołączyć metryczkę: imię i nazwisko autora, klasę oraz tytuł zdjęcia (metryczka dostępna w sekretariacie).

5. Autorzy trzech najlepszych prac zostaną wyróżnieni i nagrodzeni.

6. Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród odbędzie się podczas Uroczystego Zakończenia Roku Szkolnego 22 czerwca 2018 roku.

7. Czekają atrakcyjne nagrody!