Na przełomie października i listopada odbył się w naszej szkole konkurs przedmiotowy dla klas pierwszych „Warto oszczędzać”. Zadanie konkursowe polegało na przygotowaniu plakatu, komiksu, prezentacji lub studium przypadku, w którym znajdą się odpowiedzi na pytania:  jak przygotować się do oszczędzania, czy warto oszczędzać, czy udało mi się wypracować sposób oszczędzania i jaki, skąd wiem o tym, że trzeba oszczędzać, czy w moim domu mówi się o oszczędzaniu, na co przeznaczam zaoszczędzone pieniądze, czy oszczędzania należy się uczyć, formy oszczędzania.

Wszyscy uczniowie, którzy wzięli udział w konkursie zostali nagrodzeni oceną cząstkową z Podstaw Przedsiębiorczości, a najlepsze prace zostały nagrodzone nagrodami rzeczowymi. Łukasz Zieliński z klasy 1 b został nagrodzony za najlepszy plakat, a Anna Zięć z klasy 1a za najlepszą prezentację. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i  życzymy sukcesów w oszczędzaniu na realizację marzeń.