Rekrutacja krok po kroku

Sprawdź czy PRAKTYK to szkoła dla Ciebie.

Krok 1 – zastanów się czy PRAKTYK to szkoła dla Ciebie?

PRAKTYK, to szkoła dla osób, które pragną:

• zdobyć solidny zawód, ułatwiający znalezienie wymarzonej i dobrze płatnej pracy,
  • zrealizować praktyki w renomowanych przedsiębiorstwach na terenie Nowego Sącza i okolic,
  • otrzymywać wynagrodzenie za dobrze wykonaną pracę podczas praktyk,
  • uczyć się w szkole, w której można liczyć na pomoc nauczycieli, rozwijać swoje pasje oraz kształcić się według osobistych predyspozycji,
  • brać udział w konkursach, wycieczkach i darmowych zajęciach dodatkowych.
Na większość z powyższych pytań odpowiedziałeś „Tak”? W takim razie przejdź do Kroku nr 2.

Krok 2 – wybierz zawód idealny dla Ciebie

Obecnie kształcimy w 20 zawodach, które szczegółowo opisane są tutaj. Nie znalazłeś pośród nich Twojego wymarzonego zawodu? Skontaktuj się z nami – istnieje możliwość dołączenia go do naszej listy.

Jeśli natomiast nie wiesz, jaki zawód jest idealny dla Ciebie, skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci wybrać fach zgodny z Twoimi predyspozycjami.

Krok 3 – skontaktuj się z nami

Aby zapisać się do naszej szkoły wystarczy przyjść lub zadzwonić i podać swoje dane osobowe oraz wybrany zawód. Numery telefonów dostępne są w zakładce kontakt.

Krok 4 – Przyjdź na spotkanie do szkoły

Skontaktujemy się z Tobą w celu umówienia dogodnego terminu złożenia wymaganych dokumentów.

25mar2024

Monter stolarki budowlanej – II stopień