W piątek 24 czerwca zakończyliśmy już 12. rok szkolny w Praktyku. Pożegnaliśmy ponad setkę naszych absolwentów. Pożegnali się z nami pięknie, piosenką i kwiatami. Łezka w oku się zakręciła, a jakże. Rozdaliśmy ponad 40 nagród. Za najlepszą średnią w szkole pan Dyrektor nagrodził laptopem uczennicę klasy 3a Ewelinę Pawłowską. Kolejne 10 osób z najwyższymi średnimi tradycyjnie otrzymało tablety. Nagrodziliśmy wszystkich uczniów, którzy mieli świadectwo z paskiem, brali aktywny udział w życiu szkoły, reprezentowali szkołę podczas zawodów pozaszkolnych, mieli wysoką frekwencję czy wysoką średnią na kursach zawodowych. Nie przepuścimy żadnej okazji, żeby docenić wasz wysiłek. Oklaskom nie było końca. Gratulujemy Wam drodzy uczniowie promocji do następnej klasy, absolwentom ukończenia szkoły. Widzimy się dopiero we wrześniu, co oznacza, że nie czekają was żadne poprawki. I to jest bardzo dobra wiadomość.