To już tradycja, że pod koniec maja wyłaniamy w naszej szkole Miss Fitnes i Strongmana. W tym roku chłopcy zmierzyli się w Trójboju siłowym: przerzucanie opony, wyciskanie ciężarków i pchnięcie kulą. Podczas lekcji wychowania fizycznego wszyscy uczniowie mieli możliwość sprawdzić się w tych trzech konkurencjach, a najlepsi z nich to nasi Strongmani: I miejsce Łukasz Katra (klasa 3b), II miejsce Dawid Fedko (klasa 2c), III miejsce Sebastian Kmiecik (klasa 2c). Serdecznie gratulujemy.

Z kolei nasze dziewczyny uczestniczyły w zajęciach fitness z instruktorem podczas którego wyłoniliśmy trzy najwytrwalsze Miss Fitness: I miejsce Justyna Pajor (klasa 1c) i II miejsce ex aequo Kinga Kocoń i Łucja Znamirowska z klasy 1d. Serdecznie gratulujemy.