Tydzień Języka Angielskiego za nami! Jego obchody w naszej szkole związane są ze Światowym Dniem Języka Angielskiego przypadającym na dzień 23 kwietnia, który jest dniem narodzin i śmierci Williama Shakespeare’a. Oprócz Ogólnopolskiego Konkursu Forget-Me-Not, w którym wzięli udział chętni uczniowie, w naszej szkole odbyła się także pierwsza Edycja Escape Room Challenge – School Battle. Wszystkie klasy wykazaly sie wielkim zaangazowaniem w tej potyczce. Niestety zwycięzca mógł być tylko jeden🥇🏆 Nie trzymając Was dlużej w niepewności spieszymy poinformować, iż I Edycje Escape Room Challenge – School Battle wygrywa: Klasa IIIA z wynikiem 12:18.03. Trzeba zaznaczyć, iż klasa, która uplasowała się na drugim miejscu miała wynik gorszy tylko o kilka setnych sekundy❗️Zwycięzcom gratulujemy 🏆 Jeszcze raz dziękujemy za Wasze zaangażowanie. W ramach nagrody klasa III a spędziła lekcję angielskiego na pizzy w pobliskiej pizzerii.

Natomiast w konkursie Forget-Me-Not wyróżnienie otrzymali Federico Di Giovanni z klasy 3a oraz Konrad Różowski z klasy 3b. Brawo!