W piątek 21 czerwca zakończyliśmy kolejny rok szkolny w „Praktyku”. Tradycyjnie klasy trzecie pożegnały się ze szkołą przygotowując krótki program artystyczny i dziękując kwiatami nauczycielom i Dyrekcji za trzy lata spędzone w naszej szkole. Pan Dyrektor wyróżnił uczniów, którzy cały rok pracowali, pilnie się ucząc lub angażując w życie szkoły. Najwyższą średnią w szkole uzyskał Krystian z kl. 2c i otrzymał laptopa w nagrodę (to już drugi raz z rzędu). Kolejne 5 osób: Michał z 3b, Bartek z 3c, Patrycja z 2c, Karol z 2a oraz Kinga z 2d za świadectwa z wyróżnieniem otrzymali tablety lub smartwatche (do wyboru, do koloru). Za uzyskanie 98% – 100% frekwencji uczniowie otrzymali głośniki JBL (Kamil z 3b, Tomek z 2d i Dawid z 2c). Za zaangażowanie w życie szkoły szczególnie wyróżnieni zostali uczniowie klas trzecich: Norbert i Krzysiek z 3a. Dziękujemy chłopaki! Wręczono również nagrody za Turniej Tenisa Stołowego, konkurs Strongman, konkurs „Warto oszczędzać”, reprezentowanie szkoły podczas rozgrywek piłkarskich drużynie klasy 1a oraz nagrodę dla Mistrza Ortografii „Praktyka” (Filip jesteś niesamowity!). Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy, a za naszymi absolwentami już tęsknimy i życzymy powodzenia!