Konkurs promujący oszczędzanie na dobre zadomowił się w „Praktyku”. Już po raz trzeci organizowany jest dla uczniów klas pierwszych w ramach przedmiotu Biznes i zarządzanie (wcześniej w ramach Podstaw przedsiębiorczości). Okazuje się, że oszczędzanie niejedno ma imię i co roku uczniowie dodają do tego pojęcia nowe pomysły. Przez cały maj chętni uczniowie mogli zgłaszać swoje plakaty do konkursu. Wszyscy, którzy wzięli udział w konkursie otrzymali dodatkowe oceny z przedmiotu, a tym samym poprawili oceny, które znajdą się na świadectwie szkolnym, ale na szczególne wyróżnienie zasłużyła praca Radka i Kamila z 1a. Serdecznie Wam gratulujemy włożonej pracy w przygotowanie plakatów, oraz świetnych pomysłów.