W czwartek 22 grudnia, przed samymi Świętami, rozstrzygnęliśmy szóstą już edycję naszego szkolnego konkursu talentów „Pokaż, co potrafisz”. W tym roku konkurs cieszył się naprawdę dużym powodzeniem.

Dwudziestu dwóch uczestników zgłosiło do konkursu 12 rozmaitych prac. Począwszy od fryzur i wypieków, a skończywszy na suwnicy. Sznujący się konkurs nie może się obyć bez nagród. W tym roku uczestnicy konkursu wygrali m.in: pas ciesielski, zestawy kluczy NEO, wiertarko-wkrętarki z latarkami, klucze pneumatyczne Stanley, bezprzewodowe głośniki i słuchawki JBL.

Poniżej prezentujemy wyniki konkursu:

1. „Model suwnicy” Dawid Zieliński III a

2. „Brama posesyjna ręczna” Krzysztof Krok II a

3. „Natural wood – model domku jednorodzinnego” Jakub Czoch III b

Wyróżnienie:
4. „Drzwi stalowe ECO” Radosław Zięć, Robert Sromek, Jakub Stach II b
5. „Ścisk śrubowy” Kamil Czop, Karol Pawlik I a

Pozostali uczestnicy otrzymują nagrody:
6. „Brama garażowa dwuskrzydłowa” Tomasz Malaga II a, Michał Kantor II a, Kamil Słaby III a
7. „Brama garażowa uchylna PROGRESS” Dawid Słaby II c, Krzysztof Zieliński II c, Sebastian Strug II b
8. „3 bit” Małgorzata Jurkowska II c
9. „Tortilla na zimno” Zbigniew Głąb II b