Do 10. edycji konkursu „Pokaż, co potrafisz” w „Praktyku” w Wielogłowach zgłosiło się 16 uczniów.

I miejsce otrzymuje Krystian Fyda z klasy 3a za drewnianą szkatułkę na biżuterię,

II miejsce otrzymuje Elżbieta Cyrulik z klasy 2d za rozjaśnianie włosów, farbowanie damskie oraz strzyżenie męskie.

III miejsce przyznaliśmy podwójnie, Krzysztofowi Pawłowskiemu z klasy 3c za Napis Led oraz Dominice Kokoszy z klasy 1c za ciasto „Słonecznikowiec”.

Dodatkowo wyróżniliśmy 4 uczniów: Natalię Zawadę z klasy 1 b za „Manicure hybrydowy i żelowy”, Amelię Stach z klasy 1b za „Fryzurę wieczorową”, Monikę Szot z klasy 2d za „Tort owocowy z galaretką” oraz Ilonę Saczkę za „Tort Rafaello”.

Pozostali uczniowie otrzymują nagrody za udział w konkursie: Katarzyna Szkarłat za tort „Sponge Bob”, Judytę Zając za tort „Niebiańska Rozkosz”, Annę Augustyn za upięcie wieczorowe ślubne, Anetę Hornik za strzyżenie męskie oraz rozjaśnianie, nałożenie koloru na długość włosów i na odrost, Izabelę Wolińską za fryzurę wieczorową, Ewelinę Pawłowską za upięcie okazyjne, Patrycję Maciaś za fryzurę wieczorową, Karolinę Maciaś za rozjaśnianie włosów, koloryzację oraz podcięcie końcówek.

Nagrody za udział konkursie są związane z wykonywanym zawodem wykonywanym, ale uczniowie wybierają je sami.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie, a laureatom gratulujemy!