W czwartek 26 października uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XXV Biegu Legionisty
w Marcinkowicach. Bieg rozpoczął się o godzinnie 10.00 pod Szkołą Podstawową w Marcinkowicach. Organizatorami biegu jest Gmina Chełmiec, która stawia sobie za cel popularyzację biegów przełajowych, propagowanie profilaktyki zdrowotnej oraz krzewienie ducha sportu, tolerancji i wzmacnianie zasad „fair play” w sporcie.
Na linii startu ustawiło się 8 reprezentantów naszej szkoły – Krystian Babiarski, Sławomir Gawlik, Zbigniew Głąb, Robert Hajduga, Artur Kalemba, Krzysztof Krok, Dawid Motak i Karol Pawlik. Chłopcy mieli do pokonania dystans 1500 m. Każdy uczestnik dał z siebie wszystko! Gratulujemy i życzymy sukcesów w następnym biegu!