W końcu zima i śnieg, na który długo czekaliśmy a teraz go mamy i staramy się go wykorzystać. Jeszcze ferii nie mamy a już się dobrze bawimy. Oceny wystawione, a więc troszeczkę luzu w szkole i można wyjechać z niej na jeden dzień. I tak zrobiły klasy II wraz z wychowawcami, które w piątek 9 lutego wybrały się na kulig. Ciepło ubrani,
z dobrymi humorami wyruszyli do Regietowa. Na miejscu zaczęło się od godzinnego kuligu saniami i zabaw na śniegu. Po kuligu upiekliśmy kiełbaski. Taki dzień należy zaliczyć do udanych.
Kulig okazał się bardzo atrakcyjną formą rekreacji i nietypową lekcją przyrody. Beztroska zabawa i odrobina emocji podczas jazdy krętymi drogami, pozostawiły wiele ciekawych wrażeń. Wyjazd ten pozwolił lepiej zintegrować młodzież naszej szkoły. A jak było wesoło, możecie sami zobaczyć w galerii.