Ósma edycja szkolnego konkursu „Pokaż, co potrafisz” za nami. W tym roku udział w konkursie wzięło 15 uczniów, zostały przyznane następujące miejsca:

I miejsce Robert Wiktorowski (2a) oraz Marcin Górowski (3b) za stolik DJ’a

II miejsce Paweł Wójcik (2c) Domek jednorodzinny

III miejsce Paweł Zygmunt (2z) za Pierożki kebabowe i Bernadeta Stancelewicz (3a) za Fryzurę elegancką

Wyróżnienie: Patrycja Saczka (2b) za ciasto „Ptasi Raj” oraz Natalia Kocoń (2b) za Fryzurę ślubną

Pozostali uczestnicy: Judyta Zając (1b) Sałatka śledziowa, Kinga Szot (2b) Babka bananowa, Angelika Maślanka (2c) Fryzura wieczorowa, Katarzyna Gieniec (2a) Fryzura dzienna, Tomasz Peciak (2c) Sałatka z tuńczyka, Konrad Gawlas (3a) Fryzura okolicznościowa, Justyna Łukasik (3b) Tort cappuccino.

Wszyscy uczniowie zostali nagrodzeni i tradycyjnie nagrody wybierali sami. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.