W piątek (24.02.2017 r.) został rozegrany Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego. Miejscem rozgrywek była sala gimnastyczna. Rozpoczęcie turnieju poprzedziło komisyjne losowanie, które zdecydowało także o kolejności rozgrywek w poszczególnych kategoriach. Chłopcy grali systemem pucharowym do dwóch przegranych, a dziewczyny systemem każdy z każdym.

Uczestnicy turnieju mieli do dyspozycji 3 stoły , przy których zaangażowano 3 sędziów. W każdej z grup zawodników toczyły się zacięte rozgrywki o zwycięstwo w turnieju, a emocje udzielały się nawet doświadczonym graczom.

Turniej przebiegał w zdrowej, sportowej atmosferze na wysokim poziomie technicznym. Wśród dziewcząt najlepsza okazała się zawodniczka Aleksandra Olchawa, a w następnej kolejności Ewa Wójcik, Sylwia Popardowska i Justyna Popardowska. W kategorii chłopców zwyciężył Michał Dzięgiel, drugie miejsce zajął Konrad Płachta, a trzecie Kamil Czop.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za uczestnictwo w turnieju. Tym samym zapraszamy do brania udziału w kolejnych imprezach organizowanych przez nauczycieli wychowania fizycznego i mamy nadzieję na jeszcze większe zainteresowanie tego rodzaju wydarzeniami.