Mimo, że Światowy Dzień Zdrowia obchodzony jest 7 kwietnia, w naszej szkole obchodziliśmy go we wtorek 10 kwietnia. Już po raz drugi świętowaliśmy go podczas Turnieju o tytuł Miss Fitness i Strongmana PRAKTYKA.
Dziewczyny zmierzyły się w tabacie czyli treningu interwałowym, który prowadziła instruktorka Anna Polakiewicz. Natomiast chłopcy próbowali swoich sił w podciąganiu na drążku, wyciskaniu sztangi, rzucie piłką lekarską i „biegu farmera”. Miss Fitness PRAKTYKA została już po raz drugi,  niepokonana Nicole Jasińska, a Strongmanem PRAKTYKA został Adrian Lupa. Gratulujemy wygranym i wszystkim uczestnikom zawodów za piękną walkę i zaangażowanie.

Po zawodach uczniowie i nauczyciele, mogli popróbować fit przekąsek, które przygotowała nasza niezastąpiona kadra. Było mnóstwo zdrowego, pysznego jedzenia!

Nie pozostaje nam nic innego jak życzyć wszystkim zdrowia. Tym, którzy słodycze zastąpili owocem lub warzywem, pili wodę, nie sięgnęli po papierosa i postawili na aktywność. Wszystkich zachęcamy, by taki „Dzień Zdrowia”  przeżywali nie raz w roku, lecz zdecydowanie częściej, a nawet codziennie, bo przecież „od zdrowia droższe jest tylko … leczenie”.