W poniedziałek 21 listopada w PRAKTYKU w Chełmcu rozegrały się finały Wielkiego Turnieju Piłki Siatkowej i Koszykowej dziewcząt oraz chłopców.

Rozgrywki szkolne trwały od października i ich przebieg przedstawiał się następująco:

Piłka siatkowa chłopców

Klasy I:

1 miejsca I b

2 miejsce I c

3 miejsce I a

Klasy II:

1 miejsce II a

2 miejsce II c

3 miejsce II b

Klasy III:

1 miejsce III a

2 miejsce III b

W finale szkolnym stanęły na przeciw siebie drużyny z klasy III a i II a i zwyciężyła drużyna klasy III a, która rezprezentowała nas podczas Wielkiego Finału w Chełmcu.

Drużynie z klasy I b niestety nie udało się dotrzeć na te rozgrywki.

Piłka koszykowa chłopców

Klasy I:

1 miejsce I c

2 miejsce I b

3 miejsce I a

Klasy II:

1 miejsce II a

2 miejsce II c

3 miejsce II b

Klasy III:

1 miejsce III a

2 miejsce III b

W finale szkolnych znowu stanęły naprzeciw siebie drużyny klasy II a i III a i również tym razem zwyciężyła drużyna klasy III a i to ona reprezentowała nas podczas Wielkiego Finału w Chełmcu.

Drużynie z klasy I c niestety nie udało się dotrzeć na te rozgrywki.

W piłce siatkowej i koszykowej dziewcząt reprezentowała nas drużyna złożona z najlepszych zawodniczek z wszystkich klas, w składzie: Agata Bochenek (Ib), Sabina Bugajska (IIIa), Angelika Dunikowska (IIb), Nicole Jasińska (IIa), Angelika Kocoń (IIIb), Justyna Łukasik (Ib), Sylwia Popardowska (IIIa), Dorota Słowińska (IIIb), Klaudia Syrowy (IIb), Ewa Wójcik (IIIa), Karolina Zabrzeńska (IIIb).

Podczas Wielkiego Finału Piłki Siatkowej i Koszykowej Dziewcząt mimo zaciętej walki naszych zawodniczek oba mecze wygrały dziewczyny z Chełmca.

Nasi chłopcy wywalczyli tytuł Najlepszej Drużyny w Piłce Koszykowej, natomiast w Piłce Siatkowej ten tytuł przypadł chłopakom z Chełmca.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i w najbliższym czasie liczymy na rewanż. Tym razem u nas w Wielogłowach 🙂