W czwartek 21 grudnia na sali gimnastycznej naszej szkoły z udziałem zaproszonych gości, kierownictwa szkoły, nauczycieli oraz młodzieży klas II odbyła
się uroczysta Wigilia Bożego Narodzenia. Program artystyczny przygotowali uczniowie klasy 2c, pod kierunkiem Pani Janiny Dudczyk. Słowo poetyckie zostało wzbogacone śpiewem kolęd. Dzięki naszym młodym artystom przenieśliśmy się w magiczny czas zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Po występie uczniów głos zabrał Dyrektor Stanisław Mróz, który złożył wszystkim serdeczne świąteczno-noworoczne życzenia. Następnie zasiedliśmy
do wspólnego wigilijnego stołu. Każdy mógł skosztować barszczu i krokieta, oraz przepysznych ciast z Pracowni Cukierniczej Tęgoborze.