Czas Świąt Bożego Narodzenia to wyjątkowy okres w roku przepełniony ciepłem, radością i miłością, to także okazja do wspólnego kolędowania. W piątek 20 grudnia jak co roku spotkaliśmy się na sali gimnastycznej, aby kolejny raz świętować tajemnicę wcielenia Bożego Syna. Pan Dyrektor Stanisław Mróz przywitał przybyłych nauczycieli i uczniów, zapraszając wszystkich do wysłuchania programu pt. „ Świąteczne kolędowanie”. Na zakończenie Pan Dyrektor  podziękował młodym artystom i złożył wszystkim obecnym życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Dyrektor wyróżnił również uczniów za osiągnięcia sportowe, wyniki w nauce i zaangażowanie społeczne. Następnie wychowawcy wraz z uczniami udali się do klas na wigilie .