W sezonie zimowym młodzież naszej szkoły w ramach lekcji wychowania fizycznego uczestniczyła w organizowanych wyjazdach na lodowisko, których głównym celem było doskonalenie jazdy na łyżwach. To co jednak  najcenniejsze w takich lekcjach dzieje się w tak zwanym międzyczasie czyli  radość z uprawiania sportu, pomoc i poleganie na koledze/koleżance, odpowiedzialność za siebie i za innych, zachowanie bezpieczeństwa, współpraca i zaufanie oraz  wiara w siebie, innych i przełamywanie własnych barier, przekonanie, że wszystko jest możliwe, jeśli tylko się chce!!

Zajęcia na lodowisku stanowią dużą atrakcję i uczniowie chętnie w nich uczestniczą. Sprawiają one wiele radości nawet tym uczniom, którzy nie przepadają za ćwiczeniami fizycznymi. Zapraszamy do galerii zdjęć.