Klasy pierwsze i trzecie 17 października relaksowały się wśród bogatych w minerały wód Term Chochołowskich. Jest to największy kompleks basenów termalnych w Polsce – trzy baseny zewnętrzne, osiemnaście basenów wewnętrznych z wodami termalnymi i różnorodnymi atrakcjami, baseny dla dzieci z trzema zjeżdżalniami. Nasza młodzież miała możliwość korzystać ze wszystkich dostępnych tam atrakcji. Zrelaksowani, rozbawieni mieliśmy okazję bliżej się poznać.
Celem wyjazdu było ukazanie uczniom innej, atrakcyjnej formy spędzania wolnego czasu. Celem było również kształtowanie nawyków prozdrowotnych, zgłębianie wiedzy o technikach pływania, kształtowanie właściwych zachowań w miejscach publicznych oraz większa integracja grupy szkolnej.